Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Ученици ИО у Луновом Селу обележили су 6. новембра дан рођења Вука Стефановића Караџића кроз неколико активности.Ученици млађих разреда своју креативност изразили су кроз ликовне радове, а са учитељицама су разговарали о Вуковом животу и раду.

Ученици старијих радова своје знање о Вуку обновили су кроз асоцијацију и учешћем у квизу. Квиз је реализован са ученицима осмог разреда који су показали завидно знање.

Ове године акценат је стављен на значајан јубилеј, 170 година од Бечког књижевног договора, који је одржан 1850. године, а ком је Вук присуствовао као представник српског језика и залагао се за јединствен језик свих Словена.

Свим ученицима на Гугл учионицу прослеђена је презентација о животу и раду Вука Стефановића Караџића.

Ове године, на мало другачији начин, обележили смо годишњицу Вуковог рођења, а све активности спроведене су уз придржавање епидемиолошких мера.

smart

IMG-a16eeab97f207b73bea398227dbc860f-V IMG-e21e2d6c91749a1e28c2d7a880e02ed2-V                                                        Ана Марјановић, Јасна Аврамовић, Зорица Јевтовић