Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive
ДАН ШКОЛЕ

27. априла прослављен је Дан школе.

Ове године Дан школе посвећен је  стогодишњици од  рођења великог српског књижевника Бранка Ћопића. Присутни су били у прилици да погледају изложбу у Бранкову част, под слоганом Сећање на дечака који је додирнуо Месец, коју су припремили наставници школе. Такође, могли су уживати у слушању одломака из Бранкових дела, које су прочитали ученици школе.

Топлу добродошлицу присутнима пожелела је директорка школе Вера Симић и изложбу прогласила отвореном.

Велика нам је част што смо ове године угостили представнике града, заменика градоначелника Видоја Дрндаревића и Јелену Васовић, чланицу Градског већа за културу, као и свештеника Вељка Миловановића. Посебну захвалност дугујемо господину Мирку Миловановићу, брату Миодрага Миловановића Луна, по коме наша школа носи име.

Захвални смо и бившим наставницима школе,нашим драгим пензионерима, као и свим гостима који су овај дан својим присуством учинили посебним.

Дан школе пропраћен је литерарним и ликовним конкурсом на тему Мириси и боје мога детињства.

Литерарни конкурс – награђени ученици

Нижи разреди: 1.награда:  Драгана Јелић 4.разред, Каран