Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Ученици наше школе редовно учествују на такмичењима у организацији Министарства просвете  науке и технолошког развоја, Руског домa, компаније НИС, као и на литерарним конкурсима, где остварују запажене резултате.

И ове школске  2018/2019. године имали смо учесника на републичком такмичењу, а нашу школу представљао је Богдан Чанчаревић.

Наши ученици су, као и прошле године, учествовали на Музичком фестивалу                 „Руска песма“, који се одржао 1. јуна у Руском дому, у Београду.

Учествовали су хорови из Крушевца, Новог Сада и Београда. Титулу победника понео је хор из Крушевца, а наступ наших ученика био је врло запажен и поздрављен, како од стране публике тако и жирија, који су чинили еминентни стручњаци из света музике, као и представници Руске федерације.

Bogdan republičko 2019 U Ruskom domu, 2019 ,2 U Ruskom domu, 2019. u ruskom domu, 2019 U Ruskom domu