За све ученике који су остварили запажене резултате на такмичењима и смотрама у школској 2023/ 2024. години одржана је додела диплома 12. јуна у матичној школи у Карану. Приредба је отворена презентацијом о Белој цркви каранској. Ученици припремног предшколског програма показали су завршном приредбом, рециталима и песмама, шта су до сада научили. Николи Миловановићу уручена је диплома Ученика генерације, Вукова диплома и Доситејеве дипломе за изузетан успех из математике и ликовне културе. Бојани Филиповић додељене су две Доситејеве дипломе за постигнуте резултате из српског језика и књижевности и руског језика. Ученици који су представљали нашу школу на такмичењима и смотрама у организацији Министарства просвете примили су похвалнице и дипломе.
Директорка школе пожелела је ученицима још много награда и резултата у наредним годинама, а ученицима осмог разреда пуно успеха на Завршном испиту и у даљем школовању.