У сусрет Новој години…
Ученици и наставници ИО Рибашевина су и ове године вредно радили на прављењу украса, честитки и уређењу учионица и холова за предстојеће новогодишње празнике.
Сви су са нестрпљењем чекали 30. децембар када смо организовали лутрију. Свака срећка је била добитна, али се ипак разликовао садржај добијених пакетића. У пакетићима су се могле наћи: прскалице, балони, машнице, звончићи, медведићи, украсне штипаљке и други накит. Имали смо три главне награде које су сви прижељкивали. Среће су овог пута највише имала два предшколца Лазар Лазић и Милица Петронијевић као и ученик другог разреда Раде Дубљанин који је добио главну награду. Срећа и задовољство су се могли видети на лицима свих присутних родитеља, ученика, наставника а наручито најмлађих учесника – будућих ученика ове школе!
После лутрије уследила је новогодишња журка и дружење уз музику.
ИО РИБАШЕВИНА

Marin slika 1 Marina slika 2