Празник Светог Саве, првог књижевника и законодавца, првог народног учитеља и заштитника српске писмености и српских школа, отворен је Светосавском химном, а настављен богатим програмом. Домаћин славе ове године био је Коле Вукадиновић.
Песмом и музиком, рециталима и драмским одломцима ученици су нас подсетили на значај Светог Саве и истакли да, следећи његов пут, треба да будемо „племенити, умни, вредни и душевности усмерени.“ У оквиру програма додељене су награде ученицима чији су радови били најуспешнији на литерарном конкурсу.
Након приредбе освећен је и исечен славски колач и подељени пакетићи присутним ученицима и будућим ђацима наше школе.

Савиндан Рибашевина сл.6 Савиндан Рибашевина сл.5 Савиндан Рибашевина сл.4 Савиндан Рибашевина сл.3 Савиндан Рибашевина сл.2 Савиндан Рибашевина сл.1