Школска слава, Савиндан, у школи у Трнави је протекла у свечаној атмосфери. Догађају су присуствовали ученици, родитељи, мештани и учитељи. Програм је започео извођењем „ Химне Светом Сави“ и наставио се рециталом, рецитацијама и драмским комадом. Највише пажње и аплауза изазавали су наступи припремне предшколске групе. Ту су били и ученици првог и четвртог разреда да помогну у ширењу светосавског духа. Након приредбе, освећен је и изломљен славски колач који је припремио домаћин славе Будимир Николић. Свештеници Вељко Јараковић и Милован Васиљевић су ученицима и учитељима честитали славу и пожелели да се у овој школи повећа бројно стање ученика. Свечани програм завршен је поделом пакетића ученицима.

Савиндан у Трнави сл.8 савиндан у Трнави сл.7 Савиндан у Трнави сл.6 Савиндан у трнави сл.5 Савиндан у Трнави сл.4 Савиндан у Трнави сл.3 Савиндан у Трнави сл.1 Савинда у Трнави сл.2