Одзиви Пауну
Песничка манифестација „Одзиви Пауну“ одржана је 7. октобра у порти рибашевске цркве по 39. пут . Паунова награда додељена је Петру Матовићу за збирку песама „Из срећне републике“.
И ове године програм је отпочео рецитовањем стихова песме „Добро лето“ Пауна Петронијевића. У програму су учествовали песници: Борис Тановић, Слободан Ристовић, Гордана Боранијашевић, Бојан Марјановић, Милунка Митровић, Миљко Митровић, Драган Поповић Курузлија.
У програму су учествовали и ученици Основне школе „Миодраг Миловановић Луне“, ђаци Музичке школе „Војислав Лале Стефановић“, етно удружење „Завичај“, а о Пауну је говорила проф. др Весна Васовић.
Ученици наше школе извели су песму „Сви смо ми исти“ и казивали одабране стихове Паунових песама.

odzivi paunu sl.5 odzivi paunu sl.4 Odzivi paunu sl.3 Odzivi paunu sl.2 Odzivi Paunu sl.1